Kursy językowe dla firm - pensjonatlimba.pl

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm — dlaczego warto w nie inwestować?


Jeśli Twoja firma działa na arenie międzynarodowej, starasz się pozyskiwać zagranicznych klientów, chcesz zadbać o jak najwyższy poziom obsługi obcojęzycznych kontrahentów — warto zainwestować w kursy językowe dla firm. Poprawa kompetencji językowych Twoich pracowników to inwestycja w rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Jest to również bardzo dobra forma motywacji dla Twojego zespołu.


Jak wyglądają kursy językowe dla firm?


Kursy takie przygotowuje się ściśle pod potrzeby konkretnej firmy. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, w zależności od potrzeb pracowników. Lektorzy specjalizujący się w konkretnych branżach gwarantują wysoką efektywność nauki. Zajęcia planuje się tak, by pracownicy mogli szybko nauczyć się praktycznego używania wybranego języka obcego w codziennej pracy. Istnieje możliwość organizacji testów poziomujących oraz egzaminów z certyfikatami. Jako pracodawca masz możliwość wglądu w postępy w nauce, oraz frekwencję pracowników na lekcjach w formie raportów.


Kursy językowe dla firm online czy stacjonarne — co lepiej wybrać?


W zależności od potrzeb i możliwości Twojej firmy możesz zdecydować się na kursy stacjonarne lub online. Jeśli warunki lokalowe na to pozwalają, lekcje mogą odbywać się w siedzibie Twojej firmy. Zaoszczędzi to Twoim pracownikom czasu na dodatkowe dojazdy na kurs — z pewnością to docenią. W zależności od branży czasami lepszym rozwiązaniem mogą być zajęcia zdalne, w formie telekonferencji. Oferta szkół językowych jest bardzo szeroka i elastyczna. Jeśli masz wątpliwości, co będzie korzystniejsze w Twoim przypadku, masz możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów na konsultacji przed podpisaniem umowy.


Kursy językowe dla firm — co warto wiedzieć?


Istnieją możliwości zdobycia dofinansowania na szkolenia językowe dla pracowników z różnych funduszy krajowych i unijnych. Jeśli kurs języka obcego jest związany ściśle z prowadzoną działalnością gospodarczą, można pod pewnymi warunkami wliczyć go do kosztów firmowych. To kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na taką inwestycję w swoich pracowników.

Słowa kluczowe:kursy językowe dla firm,