Dres Saller - pensjonatlimba.pl

Dres Saller

Tematem elektryzującym obecnie mnóstwo osób jest moda. Wraz z gorącymi porami, z którymi mamy obecnie do czynienia, nasza garderoba jest pełna lekkich ubrań takich jak podkoszulki, koszule z krótkim rękawem, krótkie spodenki, sandały, klapki, czapeczki z daszkiem, czy okulary przeciwsłoneczne. Ubiór ma też całkiem różne zastosowanie - jedni wybiorą się do sklepu z nastawieniem na zakup odzieży sportowej, inni postawią na elegancję i będą szukać walorów estetycznych, a są i tacy, którzy postawią na funkcjonalność i będą w stanie wydać więcej pieniędzy na bardziej wytrzymałe produkty. Dla osób uprawiających sport, Dres Saller jest optymalnym rozwiązaniem, dzięki któremu będzie towarzyszył nam komfort podczas wykonywania aktywności fizycznych.


Dres saller w sporcie


Dresy saller są dedykowane dla osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Szczególnie chętnie korzystają z nich drużyny piłkarskie. Są to bardzo przydatne akcesoria zwłaszcza podczas treningów w chłodnej pogodzie. Jest on jednocześnie zaprojektowany w taki sposób, aby warstwy zewnętrzne chłonęły wilgoć w przypadku opadów deszczu i śniegu. Wysokiej jakości poliester jest w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Do dyspozycji mamy m.in. dresy saller zapinane do połowy tułowia ze sznurkiem w pasie ze stoperem. Dla tych, którzy cenią sobie jeszcze mocniejszą ochronę przed warunki zewnętrznymi - dbają o ciepło lub chcą przeciwdziałać opadom, oferowane są bluzy z kapturem. Dresy saller są możliwe do kupienia w różnych kolorach:

- niebiesko-czarno-biały
- błękitno-granatowo-pomarańczowy
- czerwono-szaro-biały
- czarno-biały
- granatowo-czerwono-biały


Możemy je też kupić w różnych rozmiarach:


- XXS
- XS
- S
- M
- L
- XL
- XXL
- XXXL


Oprócz bluzy w zestawie dresu treningowego Saller znajdują się też spodnie ze ściągaczem 5 centymetrów. Mają one dwie kieszenie boczne oraz zamek błyskawiczny znajdujący się na wysokości łydki. Kieszenie także są do zapinania na zamek, co daje również większe poczucie komfortu w sytuacji, gdy musimy schować tam cenne przedmioty.

Słowa kluczowe:Dres,